TJ Topolná - TJ Sokol Mistřice 9:1 (3:0)

Branky: Alexandr Oliva 6, Radim Podlas, David Mikulka, Filip Hejda

Sestava: František Kočenda, Petr Úlehla, Viktor Žiška, Stanislav Gajdošík, Karel Horák, David Mikulka, Radim Podlas, Alexandr Oliva, Martin Večeřa, Tomáš Cahel, Petr Večeřa, Filip Hejda, David Hrbáček, Lukáš Foltýn

Sestava: Filip Kočenda - Filip Malina, Jakub Viceník, Havlík Pavel, Janošek Vít - Jiří Hába, Lukáš Winkler, Martin Lhotský, Viliam Machač - Martin Bursík, Matyáš Kedra

Na střídání připraveni: Šimon Pekař, Petr Úlehla, Alexandr Oliva, Vít Gajdošík

Dorost:

Holešov - TJ FS Napajedla 3:0  (0:0)

Branky:

Sestava: Lukáš Polášek, Jiří Mikoška, Miroslav Holomek, Radim Jurčík (75. David Podlas), Tomáš Jurčík (77. Pavel Bartošek), Tomáš Bláha, David Mikšaník, Adam Lapčík, Karel Bajaja, David Brauner, Jan Zlámal (46. Robin Holomek)

Dorost přijel do Holešova napravit ostudu z posledního vzájemného střetnutí těchto dvou týmů, kdy si v té době poslední Holešov odvezl z Napajedel suveréní výhru 4:2. Od začátku utkání hrála tentokrát obě mužstva spíše opatrně a hra se odehrávala zejména ve středu širokého hřište. Postupem času se Napajedelští začali osmělovat a několikrát se jim podařilo ohrozit bránu soupeře.V té nejslibnější šanci se ocitl rychlonohý Karel Bajaja, který po úniku ze strany nastřelil tyč domácí brány. Hosty tato akce nabudila a začali se ještě více tlačit na soupeřovu polovinu, toto snažení zároveň otevíralo vrátka do jejich obrany a domácí se snažili rychlými brejky ohrozit Poláškovu bránu. To se jim do konce poločasu nepodařilo a tak se šlo do šaten za stavu 0:0, který odpovídal průběhu prvního poločasu.

Druhý poločas by se dal popsat jako totální kolaps Napajedel, protože v druhé půli bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, a to Holešov. Poprvé se jim podařilo skórovat ze standardní situace v 49. minutě, kdy centrovaný míč skončil ve skrumáži těl na malém vápně a z ní se k míči dostal nejrychleji hráč domácích, který nejspíše rukou vhodil míč do brány hostů. Toto bohužel rozhodčí ze svého úhlu pohledu nezaregistroval a branka byla uznána. Situací zaskočení hosté se začali věnovat více výkonu rozhodčího a ne soupeři. Další facka přišla o 10 minut později, kdy do rozhozené obrany vlétl domácí útočník a ranou k pravé tyči upravil na 2:0 pro domácí. Za další 4 minuty už to bylo na ručník, když domácí rozehráli kombinační akci a defakto z půle hřiště se pohodlně prokombinovali až do šestnáctky Napajedel, kde se jim podařilo vymotat celou obranu i s gólmanem a střelou do odkryté brány upravili na konečných 3:0. Totální zmar Napajedel korunoval Miroslav Holomek, který cca v 80. minutě neproměnil pokutový kop. K dalšímu soutěžnímu utkání nastoupí dorost v Neděli 23.4.2017 od 13:00 hod. na hřišti v Topolné proti Slavičínu.