Střelci: Winkler 2, Stoklásek, Hába, Bursík,

Sestava: Kočenda - Janošek, Viceník, Berecka, Gajdošík - Hába, Stoklásek, Lhotský, Gajdošík - Bursík, Winkler

Sestava: Polášek - Jurčík R., Holomek M., Jakvid (87. ŽK), Jurčík T. - Bláha, Lapčík (70. ŽK), Mikšaník, Mikoška - Brauner, Holomek R. (60. Srnec)

Na střídání připraveni: Podlas, Machač, Bartošek

Asistent trenéra Huňka:

V posledním podzimním utkáni se střetly týmy ze středu tabulky, které v tu dobu měly shodně 18 bodů a bylo jasné, že se bude na co dívat.

Od prvních okamžiků jsme museli čelit tlaku domácích, ti začali utkání se silným větrem v zádech, který vyhovoval jejich rychlým útočníkům. Po několika promarněných šancích na obou stranách, začaly oba týmy hrát spíše opatrně a hra se odehrávala hlavně ve středu hřiště. Výsledkem toho bylo, že první branka padla až ve 43. minutě, kdy naše obrana nezachytila rychlý průnik domácího útočníka, který svoji individuální akci dotáhl do konce a poslal míč za Poláškova záda 1:0. Naštěstí pro nás na sebe nenechala vyrovnávací branka dlouho čekat. Hned po rozehrávce ve 44. minutě se do úniku dostal David Brauner, prudce nacentroval míč na hranici malého vápna, gólman jej vyrazil přímo na kopačku nekrytého Robina Holomka a ten se nemýlil 1:1.

Druhý poločas jsme začali aktivněji naopak my a s větrem v zádech jsme vrhli veškeré síly do útoku. Domácí však hráli v obraně velmi zkušeně a dokázali bez problémů zachytávat každý náš pokus o únik. Trest přišel v 51. minutě, kdy si naše obrana počínala při bránění standartní situace velice neobratně a nikým nekrytý hráč na zadní tyči poslal hlavou domácí podruhé do vedení 2:1. Po inkasované brance jsme se hned po rozehrávce zabydleli na polovině domácích, bohužel i v tomto utkání nám slabá koncovka svazovala nohy. V 64. minutě byl nedovoleně zastaven v pokutovém území pronikající Jirka Mikoška a následně nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Adam Lapčík 2:2. Zbylá 25-minutovka byla plejádou neproměněných šancí na obou stranách a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

Utkání rozhodl až penaltový rozstřel, který v poslední době bohužel nepatří k našim silným stránkám a tak se z bodu navíc opět radoval soupeř.