Sestava: Kočenda, Úlehla, Žiška, Gajdošík, Horák, Mikulka, Podlas, Oliva, Večeřa M., Cahel, Večeřa P., Hejda, Hrbáček

Střelci: Stoklásek 5, Winkler 2, Berecka, Hába, Bursík, Oliva

Sestava: Kočenda - Janošek, Viceník, Berecka, Mikoláš - Hába, Stoklásek, Lhotský, Kedra - Bursík, Winkler

Střídali: Pekař Š., Oliva, Úlehla, Podlas, Gajdošík

Střelci: Bláha, Mikšaník, Brauner

Sestava: Polášek - Jurčík R. (87. Bartošek P.), Holomek M. (83. ŽK), Jakvid, Jurčík T. - Bláha, Lapčík, Mikšaník, Mikoška (90. Podlas) - Brauner (20. ŽK, 88. Srnec), Holomek R. (66. Machač)

Na střídání připraveni:

Asistent trenéra Huňka:

Dorost nastoupil k poslednímu utkání na domácím hřišti v Topolné proti týmu z Luhačovic. Utkání se hrálo za silného větru a na velmi podmáčeném terénu. Do utkání lépe vstoupili domácí a hned v úvodu se nastěhovali do pokutového území hostů. V 9. minutě našel unikající David Brauner na hranici velkého vápna Tomáše Bláhu, ten se zkušeně zbavil bránícího hráče a poprvé rozvlnil síť hostů 1:0. V dalším průběhu utkání domácí ohražovali branku soupeře zejména ze samostatných nájezdů Braunera a Lapčíka, ti si ale v zakončení počínali buď unáhleně, nebo jejich snažení zlikvidoval dobře chytající gólman. Následně se v krátkém úseku hry dostal 2x do zakončení velmi aktivně hrající Tomáš Jurčík, avšak v obou případech těsně minul soupeřovu bránu. V 39. minutě hosté srovnali z ojedinělé akce, kdy se po nedorozumění Holomka s Poláškem, dostal k odraženému míči napadající útočník a upravil na 1:1.

O tři minuty později byl v pokutovém území nedovoleně zastaven unikající Adam Lapčík a David Mikšaník se z nařízeného pokutového kopu nemýlil 2:1. Druhý poločas pokračoval náporem domácích, kteří podnikali jeden samostatný nájezd za druhým. Každý takový nájezd bohužel končil buď v rukavicích dobře postaveného gólmana, nebo střelou, respektive nestřelou do nikam. Několikrát se do slibného zakončení hlavou dostal David Brauner, avšak jeho pokusy mířily mimo soupeřovu bránu. Štěstí se na Braunera obrátilo v 76. minutě, kdy si zaběhl za obranu a krásně zakončil hlavou do protipohybu do té doby neprůstřelného gólmana. Do konce zápasu nás 2x podržel vynikající Polášek. V první situaci zlikvidoval nebezpečný kop z hranice velkého vápna a v druhé samostatný nájezd hostujícího útočníka. Tyto situace byly pro další vývoj utkání nesmírně důležité, domácí získali potřebný klid a zbytek utkání dohráli v poklidu na soupeřově polovině.

Po dlouhé době jsme naplno bodovali na domácí půdě a tím jsme si doufám udobřili diváky, kteří nás podporovali, i když se nám zrovna nedařilo a za to jim patří velký DÍK.