Sestava: Kočenda, Úlehla, Źiška, Gajdošík, Horák, Mikulka, Podlas, Oliva, Večeřa M., Cahel, Večeřa P., Foltýn, Hejda

Střelci: Winkler 2, Stoklásek, Viceník, Bursík

Sestava: Kočenda - Janošek, Stoklásek, Viceník, Berecka - Havlík, Lhotský, Hába, Kedra - Winkler, Bursík

Střelci: Lapčík, Holomek R., vlastní

Sestava: Polášek - Srnec (30. Jurčík R.), Jakvid, Holomek M., Jurčík T. - Machač (50. ŽK), Lapčík, Mikšaník, Mikoška - Holomek R., Brauner

Na střídání připraveni: Jurčík R., Podlas, Bartošek

Asistent trenéra Huňka:

K dalšímu soutěžnímu utkání jsme zavítali na půdu (umělou trávu) dalekého Brumova. Zápas pro nás začal jako ze špatného snu a již v 5. minutě na ukazateli skóre svítilo 2:0 pro domácí. V obou případech byla naše obrana pasována do rolí statistů, kdy se domácí, očividně zvyklí na umělý povrch, dostávali rychlou kombinační hrou až do prostoru malého vápna. V tuto chvíli to vypadalo, že si z Brumova odvezeme nelichotivý debakl. Naštěstí se kluci postupně zvedli a začali rychle napadat soupeřovu rozehrávku. V obraně jsme při takto rychlém povrchu přistoupili na hru tzv. z první a nakopávané míče za obranu se nakonec staly tím správným receptem jak na koncentrovaného soupeře. Těsně před koncem poločasu jeden takový pas dobře zužitkoval rychlonohý David Brauner, našel na zadní tyči volného Robina Holomka a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil 2:1.

Do druhého poločasu kluci vlétli jakoby politi živou vodou a hned v prvních minutách několikrát ohrozili bránu soupeře. Obrana velmi dobře zachytávala veškeré soupeřovi pokusy a vyrovnávací branka visela ve vzduchu. V 58. minutě jsme zahrávali rohový kop a domácí obránce si nešťastně srazil míč do vlastní brány 2:2. Soupeře tato situace zaskočila, vrhl veškeré síly do útoku a nám se tím otevřela vrátka do domácí obrany. V samostatných nájezdech bohužel několikrát selhali jak Lapčík, tak i Brauner. V 75. minutě jsme strhli vedení na svou stranu, kdy si Adam Lapčík naskočil na centrovaný míč 2:3. Od této chvíle jsme kontrolovali průběh zápasu. Bohužel fotbal není vždy spravedlivý a v 87. minutě kopali domácí rohový kop, gólman Polášek vyrazil točený z brankové čáry na malé vápno a nikým nekrytý hráč upravil na 3:3.

O vítězi rozhodl penaltový rozstřel, ve kterém byli domácí šťastnějším týmem.