Sestava: Kočenda, Žiška, Horák, Oliva, Večeřa M., Podlas, Úlehla

Střelci: Winkler 6, Hába 3, Viceník 2, Machač, Podlas

Sestava: Kočenda - Havlík, Lhotský, Berecka, Gajdošík - Machač, Viceník, Hába, Kedra - Winkler, Podlas

Střelci: Mikšaník, Lapčík

Sestava: Polášek - Mikoška, Jakvid (71. ŽK), Holomek M., Jurčík T. - Bláha, Lapčík (62. ŽK), Mikšaník, Holomek R. - Zlámal (24. Srnec), Brauner

Na střídání připraveni: Jurčík R., Podlas, Machač

Asistent trenéra Huňka:
     Na další soutěžní utkání zavítal na fotbalové hřiště v Topolné sousední Baťov. Od prvních minut bylo jasné, že se bude jednat o derby jak se patří. Obě mužstva začala ofenzivní hrou a již první minuty přinesly šance na obou stranách. Hra se přelévala ze strany na stranu. Bohužel, tak jak už je tomu zvykem, první udeřili hosté, když centrovaný míč z ostrého úhlu kupodivu všech přítomných zapadl za Poláškova záda 0:1. O pár minut později se po hezké kombinační akci prosadil David Mikšaník 1 - 1. Do konce poločasu se ještě jednou prosadili hosté, kdy centrovaný míč z levé strany našel nepokrytého soupeřova hráče a ten upravil na poločasových 1:2.

Ve druhém poločase pokračovala ofenzivní hra obou mužstev. Čas se krátil a bylo nutné veškeré síly přesunout do útoku. Výsledkem tohoto snažení bylo velké množství slibných akcí, avšak bez gólového efektu. Za zmínku stojí jen 2x nastřelené břevno soupeřovy brány. Opět se potvrdilo NEDÁŠ DOSTANEŠ a soupeř upravil skóre na 1:3, kdy do rozhozené obrany vlétli hosté a chladnokrevně zakončili krásnou akci na jeden dotek. Po inkasované brance jsme přistoupili ke hře VABANK a do útoku byla vysunuta dvojice Lapčík, Holomek. Soupeře jsme v posledních minutách zatlačili na jeho polovinu a pokoušeli jsme se zvrat zápasu. Jednu z akcí zakončil agilně hrající Adam Lapčík, kdy po sérii odrazů doslova protlačil míč do soupeřovy brány 2 -3. Zbylé minuty si soupeř zkušeně pohlídal a odváží si domů 3 body.

Utkání bylo z obou stran nesmírně bojovné a z mého pohledu se jednalo o velice kvalitní zápas. I když jsme nakonec zůstali bez bodu, musím za bojovnost klukům vyseknout poklonu.