Sestava: Kočenda - Janošek, Viceník, Berecka, Mikoláš - Gajdošík, Winkler, Lhotský, Hába - Havlík, Kedra

Sestava: Kočenda - Janošek, Viceník, Berecka, Mikoláš - Hába, Lhotský, Stoklásek, Kedra - Havlík, Winkler

Střídali: Podlas, Blaho, Gajdošík, Úlehla

Uherský Brod - Napajedla 2:2 (1:2) 4:3 PK

Střelci: Zlámal, Brauner

Sestava: Polášek - Jurčík R., Mikoška, Holomek M., Jurčík T. (77. Srnec) - Bláha, Lapčík (38. ŽK), Mikšaník, Zlámal - Holomek R. (87. Machač), Brauner

Na střídání připraveni: Podlas

Asistent trenéra Huňka:

Oba celky začaly zápas opatrně a hra se v prvních minutách odehrávala zejména ve středu hřiště. V 8. minutě jsme se dopustili prvního faulu na svojí polovině a soupeř nekompromisně trestal, kdy obrana trestuhodně zaspala a Brod šel do vedení 1:0. Inkasovaná branka nás paradoxně probudila a o minutu později se po krásné kombinační akci prosadil navrátilec do sestavy David Brauner 1:1. Soupeře jsme touto situací zaskočili a postupem času jsme začali přebírat otěže zápasu. Do konce poločasu jsme několikrát zahrozili z rohových kopů, z nichž jeden proměnil hlavou Honza Zlámal a upravil poločasový výsledek na slibných 1:2.

Druhý poločas začal naopak náporem domácích, kteří náhle byli všude dříve než my. Hned v několika situacích nás podržel dobře chytající gólman Lukáš Polášek a hlavně jeho zásluhou jsme dlouhé minuty drželi vedení na své straně. V krátkém úseku hry jsme se z ojedinělých šancí dostali do několika slibných zakončení, v nichž postupně selhalo hned trio našich hráčů Bláha, Brauner i Zlámal. Hosté si šli celý druhý poločas za vyrovnáním a odměnou za jejich aktivní hru jim byla vyrovnávací branka v 91. minutě 2:2. Zápas byl ukončen v 93. minutě a šlo se do penaltového rozstřelu. V němž byli šťastnějším týmem domácí a z velmi vyrovnaného utkání si odnáší 2 body.