Dorost:
FS Napajedla - Vlachovice 4:2 (0:0)
Střelci: Mráz, Brauner, Holomek R., Jurčík T.
Sestava: Polášek (85. Janošek) - Mikoška, Holomek M., Vodák, Zlámal - Bláha, Mikšaník, Lapčík (46. Jurčík T.), Mráz - Brauner, Holomek R. (70. Belej)
Tímto zápasem dorost ukončil vítězné tažení a jejich odměnou je postup do krajského přeboru.
Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body | Penalty + | Penalty - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Napajedla | 24 | 23 | 0 | 1 | 115:21 | 68 | 1 | 0 |
2 | Slavičín | 24 | 17 | 0 | 7 | 113:34 | 52 | 0 | 1 |
3 | Hulín | 24 | 16 | 0 | 8 | 133:57 | 49 | 0 | 1 |
4 | Val. Klobouky | 24 | 15 | 0 | 9 | 92:51 | 45 | 2 | 2 |
5 | Vlachovice | 24 | 15 | 0 | 9 | 49:48 | 42 | 5 | 2 |
6 | Bylnice | 24 | 14 | 0 | 10 | 59:47 | 42 | 1 | 1 |
7 | Újezd | 24 | 12 | 0 | 12 | 85:63 | 35 | 2 | 1 |
8 | Mladcová | 24 | 10 | 0 | 14 | 86:102 | 33 | 0 | 3 |
9 | Lidečko | 24 | 11 | 0 | 13 | 70:79 | 30 | 4 | 1 |
10 | Vel. Karlovice | 24 | 9 | 0 | 15 | 27:59 | 30 | 0 | 3 |
11 | Val. Polanka | 24 | 8 | 0 | 16 | 53:102 | 22 | 3 | 1 |
12 | Ratiboř | 24 | 6 | 0 | 18 | 50:89 | 19 | 1 | 2 |
13 | Provodov | 24 | 0 | 0 | 24 | 16:196 | 1 | 0 | 1 |
Muži:
TJ Topolná - Babice 5:2 (4:1)
Střelci: Foltýn Jan 4, Hoferek J.
Sestava: Rosík - Vašťák, Válek, Pavlica (57. Mikulka M.), Ostrožík (82. Rozsypálek) - Hoferek P. (80. Gabrhelík), Hoferek J., Hoferek O., Foltýn Jakub - Lapčík (50. Zelinka D.), Foltýn Jan (70. Stuchlík Mil.)
I muži po zápase slaví postup a to do okresního přeboru.
Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Topolná | 22 | 17 | 3 | 2 | 81:35 | 54 |
2 | Kněžpole | 22 | 16 | 4 | 2 | 76:26 | 52 |
3 | Babice | 22 | 12 | 4 | 6 | 58:43 | 40 |
4 | Huštěnovice | 22 | 11 | 4 | 7 | 48:53 | 37 |
5 | Kostelany | 22 | 11 | 3 | 8 | 62:58 | 36 |
6 | Košíky | 22 | 10 | 3 | 9 | 61:53 | 33 |
7 | Traplice | 22 | 9 | 3 | 10 | 47:53 | 30 |
8 | Částkov | 22 | 7 | 3 | 12 | 47:65 | 24 |
9 | Polešovice | 22 | 7 | 2 | 13 | 61:69 | 23 |
10 | Mařatice | 22 | 6 | 2 | 14 | 23:62 | 20 |
11 | Popovice | 22 | 6 | 0 | 16 | 47:67 | 18 |
12 | Mistřice | 22 | 4 | 1 | 17 | 29:56 | 13 |
Turnaj přípravek
sobota 18. 6. v 8:30
hřiště Topolná
muži:
Polešovice - Topolná
sobota 18. 6. v 15:30
hřiště Polešovice
1 | Zborovice | 25 | 101:29 | 67 |
2 | Ořechov | 25 | 103:35 | 60 |
3 | Staré Město | 25 | 74:45 | 44 |
4 | Slavkov | 25 | 50:43 | 40 |
5 | Malenovice | 25 | 52:52 | 39 |
6 | Topolná | 25 | 44:52 | 35 |
7 | Polešovice | 25 | 37:37 | 34 |
8 | Zdounky | 25 | 48:44 | 33 |
9 | O. N. Ves | 25 | 49:58 | 30 |
10 | Tlumačov | 25 | 42:59 | 29 |
11 | Velký Ořechov | 25 | 43:61 | 28 |
12 | Vlčnov | 25 | 41:74 | 20 |
13 | Uh. Ostroh | 25 | 34:80 | 17 |
14 | Jankovice | 25 | 38:87 | 16 |
1. | Haša Petr | 9 |
2. | Mikoška Jiří | 8 |
3. | Zelinka Daniel | 5 |
4. | Dohnal David | 3 |
4. | Hoferek Jaroslav | 3 |
4. | Kamočai Lukáš | 3 |
4. | Srnec Lukáš | 3 |
5. | Foltýn Jakub | 2 |
5. | Válek Adam | 2 |
5. | Mráz Daniel | 2 |
5. | Foltýn Jan | 2 |
6. | Lapčík Adam | 1 |