Hodnocení podzimu 2015 - muži - doplnění

Trenér A-mužstva Roman Leitner poskytl rozhovor internetovému deníku fotbalunas.cz (k dispozici zde)

My Vám přášíme jeho přepis:

TJ Topolná skončila v tabulce na prvním místě, kdy dokázala 8x vyhrát, 1x remízovat a 2x prohrát. Střelili 38 branek a inkasovali 19 branek.

Nejlepší utkání

Nejlepší utkání pro mě osobě je každé, ve kterém jsme zvítězili.

Nejhorší utkání

Topolná – Částkov 4:5, kdy jsme vedli v 90 minutě 4:3 a nakonec našimi hrubými chybami jsme prohráli 5:4.

Klíčové utkání

Kněžpole – Topolná 1:1, kde jsem si přál neprohrát a to se nám povedlo a tím jsme uhájili prvé místo po podzimu.

Příčiny Vašeho umístění

Příčina našeho umístění je v tom, že jsme si na začátku sezóny řekli, co a jak chceme hrát a to se nám v celku dařilo. Bylo pár zápasu, kdy jsem nebyl spokojený, ale vše jsme si vyříkali v poločase v kabině a druhý poločas už se hrál tak, jak jsme byli zvyklí. Ambice máme všichni stejné a to mě těší. Moje mužstvo je dobře poskládané, mám v týmu starší kluky a dobře je doplňují mladí kluci. Ale samozřejmě mě těší, že jsme jeden mančaft a jako parta držíme při sobě. A kluci co nastoupí během zápasu, tak vždy odvedou maximum. Taky jsem rád, že už se zapojují do hry i kluci z dorostu-Tomáš Jurčík, velmi užitečný hráč.

Opory týmu

Jarda Hoferek - to je taková motorová myš, ten má snad dvoje plíce, hodně míčů vybojuje, umí dobře rozehrát a nebojí se do soubojů.

Aleš Pavlica - stoper, diriguje obranu a také umí vyvést balon a neuhne ze žádného souboje. Jsem rád, že se k němu ve stoperské dvojici přidal i Adam Válku.

Ondra Hoferek - v záloze, velmi zkušený hráč, podrží a rozehraje balon, takový mozek týmu, mrzí mě, že se zranil a nemohl v Kněžpolí nastoupit, ale věřím, že do začátku zimní přípravy bude v pořádku.

Honza Foltýn - umí podržet balon a má nesmírně čuch na branky a věřím, že mu střelecká forma vydrží i na jaře.

Plán na zimní přípravu
Plán zimní přípravy bude hlavně probíhal v domácím prostředí a na konci února jedeme na soustředění. Změny v kádru moc nebudou, věřím, že se už po zranění zapojí Tomáš Huňka, Přemysl Vašek a Marian Mikulka. Příchody nových hráčů budeme ještě řešit s vedením.