Sestava: Kočenda - Jurčík, Belej, Holomek, Viceník - Hába, Jakvid, Večeřa - Podlas, Srnec, Bursík

Sestava: Polášek - Vodák, Kolář, Holomek, Jurčík - Mikoška, Zlámal, Mikšaník, Kučera - Lapčík, Brauner

Muži:

Sokol Částkov - TJ Topolná 3:5 (0:3)

Branky: Válek 2, Matoušek, Foltýn Jakub, Kašný,

Sestava: Rosík (82. Kačmár) - Rozsypálek (76.Blaho), Pavlica, Huňka, Vašťák, Foltýn Jakub (79. Zelinka), Hoferek J., Matoušek, Kašný (57.Bartošek), Foltýn Jan, Válek

I když oslabeni o několik hráčů základního kádru, vstoupili jsme do dopoledního zápasu v Částkově velmi dobře. Hned od začátku jsme domácí přitlačili k jejich bráně. Výsledkem tohoto tlaku byla branka ve 4. minutě, kdy uvnitř velkého vápna uvolnil Jenda Foltýn volného Adama Válka, který tvrdou ranou pod břevno otevřel skóre. I nadále jsme soupeře jasně přehrávali a další útoky se valily na jeho branku. V 18. minutě se po pasu za obranu dostal do sólového úniku Adam Válek, jeho střelu domácí brankář ještě stačil vyrazit, dezorientovaná obrana však dokázala míč odkopnout pouze k Matouškovi, který střelou k pravé tyči zvyšoval na 2:0. Ve 22. minutě předvedla pěknou útočnou akci obranná dvojice Pavlica-Vašťák. Aleš Pavlica využil volného prostoru na pravém křídle a ideálním pasem vyslal Radka Vašťáka na hranici velkého vápna. Ten se drzou kličkou dostal až před brankáře, který jeho střelu se štěstím vyrazil, Vašťa ale pohotově vyražený balón předložil před prázdnou bránu Daliboru Kašnému, který už pohodlně skóroval. Po tomto gólu naše aktivita směrem dopředu poněkud opadla, i nadále jsme však zápas měli pod kontrolou. Domácí se do žádných vážných akcí nedostávali. Naše snaha většinou ztroskotala na nepřesnostech.

Druhý poločas se zpočátku odehrával zcela v duchu druhé poloviny toho prvního. Naše útočné snahy narážely především na naši nepřesnost a domácí se marně snažili vytvořit si nějakou kloudnou šanci. Z fotbalové nudy přítomné diváky vytrhl až v 79. minutě Jakub Foltýn, který překvapivou, ale utěšenou střelou napříč velkým vápnem na zadní tyč potěšil oko diváka (tedy aspoň toho našeho). Hned o minutu později využil dobré přihrávky Adam Válek a svým typickým způsobem se prokličkoval až před brankáře a střelou k tyči zvyšoval na 5:0. V posledních minutách jsme velmi polevili v soustředění na zápas a dovolili jsme domácím zkorigovat na přijatelných 3:5. Dvakrát se prosadili ze samostatného úniku a jednou z dorážky po přímém kopu. Víc už jsme jim nedovolili a tak jsme dosáhli čtvrté jarní výhry.