Muži

TJ Sokol Huštěnovice - TJ Topolná 2:3 (1:0)

Střelci:Puškáč 2 - Matoušek 2, Válek

Sestava: Rosík- Rozsypálek, Pavlica (46. Viceník), Huňka, Vašťák, Gabrhelík, Hoferek O.(89.Zelinka) , Matoušek, Bartošek, Válek, Hoferek J.

Náš tým oslabený zraněními zajížděl k dalšímu mistrovskému utkání do Huštěnovic. Na měkkém terénu byli od prvních minut lepší domácí hráči. Byli dřív u míče a dostávali se do nebezpečných situací před naší bránou. Jejich počáteční tlak jsme však ustáli bez úhony a postupem času se hra vyrovnala. Od 30. minuty jsme se začali prosazovat i směrem dopředu a vytvářet si střelecké pozice. Těsně před přestávkou odpískal rozhodčí přímý volný kop proti naší bráně. Domácímu Puškáčovi se podařilo z úctyhodné vzdálenosti tvrdou ranou překvapit našeho brankáře a poslat tak domácí do vedení. Tento gól určil poločasové skóre.

Další komplikace přišla už o přestávce, když ze zdravotních důvodů musel střídat Aleš Pavlica. Hned v úvodu druhého poločasu navíc Puškáč po nedorozumění obránce s brankářem zvýšil hlavou na 2:0. Ani druhá branka naštěstí náš tým nezlomila a trpělivou hrou jsme se začínali čím dál víc prosazovat.Kontaktní gól vstřelil v 58. minutě Petr Matoušek, když se po individuální akci ocitl vinou uklouznutí v nefotbalové pozici , ale podařilo se mu ještě prostrčit míč do sítě. V další nadějné pozici se ocitl Adam Válek, když po ideálním vysunutí pohotově zakončoval, jeho střelu však domácí brankář bravurně zneškodnil. Naše snaha byla korunována vyrovnávacím gólem v 75. minutě. Přímý kop zahraný Tomášem Huňkou na zadní tyč vrátil Radek Vašťák hlavou do prostou před bránou a Petr Matoušek prostřelil vše co mu stálo v cestě. Po tomto gólu domácí vrhli všechny síly do útoku a při nás stálo i štěstí, když se jim podařilo nastřelit brankovou konstrukci a spálit další tři vyložené šance. V poslední minutě zahrávali domácí rohový kop. Míč se však dostal k Radkovi Vašťákovi, který s ním přeběhl téměř celé hřiště , přihrál Adamovi Válkovi, který křížnou střelou dokonal obrat v utkání. Domácím už nezbylo dost sil ani času aby dokázali na tento gól ještě odpovědět.