logotj2

Víkendové utkání TJ Topolná 10. 8. 2014

Muži

TJ Sokol Mistřice - TJ Topolná 4:5 (1:4)

Střelci:Horňák, Červinka, Engler, Nesázal - Hoferek J., Vašťák, Mráz, Matoušek, Bartošek

Sestava:Rosík, Rozsypálek (85. Zelinka), Hoferek J., Huňka, Vašťák, Gabrhelík, Hoferek O., Matoušek, Mikulka (20. Bartošek), Mráz, Válek

Lepší vstup do utkání jsme si ani nemohli přát. Hned v 5. minutě vybojoval rohový kop Jarda Hoferek, aby ho hned vzápětí po přesném centru Adama Válka proměnil v první gól. V 9. minutě zahrával Adam Válek druhý rohový kop a tentokrát se prosadil Radek Vašťák, který uplatnil svůj důraz v malém vápně a dotlačil míč do brány. V 16. minutě už to bylo 3:0, když ideálního vysunutí využil Dan Mráz, obešel brankáře a skóroval do odkryté brány. Ve 21. minutě se probil do velkého vápna Adam Válek, přihrávkou pod sebe našel ideálně Petra Matouška, který neměl problém uklidit míč do sítě počtvrté. Chvilka nepozornosti v naší obraně umožnila domácím zkorigovat skóre, když se ze strany prosadil křížnou střelou Horňák. Ve 30. minutě si z obrany domácích udělal tréninkové kužely Tomáš Gabrhelík a byl zastavený až ve velkém vápně jen za cenu nedovoleného zákroku. K penaltě se postavil Ondra Hoferek, ale brankář jeho pokus zneškodnil.

V druhém poločase pokračoval náš tlak a po deseti minutách zvyšoval Jakub Bartošek na 5:1, když hlavou usměrnil střílený centr přesně k levé tyči. Uspokojení z bezpečného náskoku přineslo dvě slepené branky, které během dvou minut dostaly domácí opět do hry. Zvýšená aktivita Mistřic vedla ještě ke čtvrté brance, která padla v 87. minutě. Víc už domácí naštěstí nestihli a tak jsme se mohli v prvním zápase nové sezóny radovat z výhry.