TJ Sokol Jankovice - TJ Topolná 1:4 (0:3)

Střelci: Silný J. - Karmazín 2x, Hoferek J., Stuchlík Mar.

Sestava: Kloček K., Polášek R., Vašták R., Pavlica A., Hoferek O., Hoferek J., Hoferek P., Kašný D., Stuchlík M., Válek A., Karmazín P.

Střídali: Huňka T.

Komentář: Utkání začalo ve svižném tempu, kdy hosté předváděli silový útočný fotbal a začali zatápět domácí obraně. Hostující Válek měl tři slibné šance, ale ani v jedné neuspěl. Až opět po akci Válka doklepával Stuchlík do prázdné a hosté vedli 0:1. Další branka padla po faulu na Karmazína, kdy sám faulovaný proměnil pokutový kop a hosté vedli 0:2. Poté se ještě trefil Hoferek J. A za tohoto stavu se šlo do kabin. Začátek druhého poločasu začal aktivně z domácí strany, ale nakopáváné balony na J. Silného končili vždy na pozorné obraně, které šefovalo zkušené trio Hoferek, Pavlica, Polášek. Nutno podotknout, že domácí Kanonýr J. Silný se vůbec nedostával do hry a svým výkonem skončil daleko za očekáváním. V 73. minutě ukázal rozhodčí Martykán na pokutový kop pro domácí, kdy Vašták stáhl domácího útočníka a stav byl 1:3. Poté se ještě trefil Karmazín a stanovil konečný stav na 1:4. Hosté si zaslouží za nejlepší zápas jara, kdy svou bojovností a perfekní hrou jasné vítězství. Zato domácí zklamali na celé čáře.  PS: Pro ty, kteří špekulují, že zápas z domácí strany byl vypuštěný tak je to naprostá lež vše proběhlo v duchu fair play. Jen pro upřesnění dík!!!!!!