Víkendové zápasy TJ Topolná 19. 5. 2013

Muži

TJ Topolná - SK Tučapy 7:3 (1:3)

Střelci: Válek 3x, Pavelec 2x, Hoferek J., Polášek R. - Plevák R., Bajaja M., Staněk D.

Sestava Kloček K., Blaho C., Pavlica A., Hoferek O., Ostrožík D., Pavelec D., Hoferek P., Hoferek J., Karmazín P., Válek A., Polášek R.

Střídali: Mikulka M., Vašták R., Kašný D.

Diváků 184

Utkání začalo za silného větru, kdy hosté hráli po větru a hned v 10. minutě se nádherně trefil z 25metrů Plevák a nedal domácímu golmanovi šanci 0:1. Domácí se tlačili do útoku, kde však pozorně chytal golman hostů Fryšták. Po 20 minutách byl sražen domácí Polášek ve vápně a Válek nedal hostujícímu golmanovi šanci z penalty 1:1. Hra se přelevala nahoru dolů, když už se zdálo, že poločas skončí 1:1, tak golman Kloček si vybral dvě slabší chvíle a hosté šly do kabin za stavu 1:3. V poločase nastala od trenéra Stuchlíka bouřka v kabině, kdy domácí nastoupili do druhé půle jako vyměnění a po 5 minutách bylo vyrovnáno 3:3. Domácí se stále tlačili do útoku, kde hosté vůbec nestíhali a tak dobře hrající Pavelec obrátil skore na 4:3. Poté hosté uplně odpadli a domácí navýšili skore až na hrozivých 7:3. Za zmínku stojí kvalitní řízení utkání rozodčího Hanáka.

TJ Topolná - TJ Šumice 7:1 (3:1)

Střelci: Mráz 3x, Mikoška 2x, Kučera, Jurčík T.

Sestava: Szkibik - Belej, Dohnal, Jurčík T., Jurčík R. - Kučera, Mikoška, Viceník T. - Večeřa D., Mráz, Lapčík

Střídali: Mikšík, Večeřa L., Bartošek

V 18. kole jsme na domácí hřišti přivítali souseda v tabulce - tým TJ Šumice. Prohraný los nás odsoudil hrát první poločas proti silnému větru, který ovlivňoval celý zápas. Domácím se podařil vstup do zápasu, kdy v 5. minutě dávali gól po nepodařeném centru Vaška Kučery. Za další 3 minuty přišel faul ve vápně a penaltu se štěstím proměnil Tomáš Jurčík. A v 11. minutě vstřelil gól utěšenou střelou Jiří Mikoška, který dal tímto 100. gól źáků v sezoně. Ke konci poločasu hosté zdramatizovali zápas, kdy po rohu a velkém nedůrazu v malém vápně vstřelili gól. Po změně stran a s větrem v zádech jsme soupeři přidali další 4 góly a měli další spousty šancí. Hráčům se patří poděkovat za příkladný přístup k těžkému zápasu.

Přípravka

TJ Topolná - 1. FC Slovácko - dívky 4:5

Střelci: Hába 2x, Lapčík, Sklenářová

Sestava:Kočenda Filip, Viceník Jakub, Lapčík Jakub, Berecka Martin, Večeřa Lukáš, Hába Jiří, Mikoláš Jakub, Čada Michal, Aneta Pavlíková, Hábová Kajka, Slováková Petra, Sklenářová Tereza, Cahelová Lucie, Kočenda František, Blaho Ondřej, Mikulka David, Ulehla Petr, Svoboda Tomáš

Po dobrém vstupu do zápasu a skóre 2:0 se bohužel projevila nervozita mladších hráčů domácího celku. Pak jsme jen dotahovali soupeře. Holky a chlapci topolské přípravky měli na to, aby dívčí klub 1. FC Slovácka porazili, ale bohužel nedotáhli jsme dobře rozjetý zápas do vítězného konce. Herní pojetí bylo výborné, za to všem dětem děkuji. Ale hodně práce je ještě před námi. Děkuji za podporu Vám fanouškům a rodičům. Pozvánka na mistrovské utkání do Mistřic které se hraje 25.5.2013 v 14 hod.