Víkendové zápasy TJ Topolná 28. 4. 2013

SK Jalubí "B" - TJ Topolná 1:13

Střelci: Karmazín P. 7x, Hoferek J. 2x , Stuchlík M., Polášek R., Viceník R., Fišer P.

Sestava:Kloček K. , Blaho C. , Viceník R., Polášek R. , Mikulka M. , Pavelec D. , Hoferek P. , Stuchlík M. , Kašný D. , Karmazín P. , Hoferek J.

Střídali: Rozsypálek P. , Fišer P. , Bartošek J.

Domácí nastoupili pouze v 9 hráčích, což se na hře začalo projevovat už od začátku utkání. Hosté začali ve svižném tempu, kdy do poločasu si vypracovali šestigolový náskok a bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Po poločase ještě hosté násázeli domácím dalších sedm golů a hosté si odváží zasloužené vítězství a tři body.Za zmínku stojí ještě golový účet Petra Karmazína, který se trefil do soupeřovi branky sedmkrát.

Paseky Zlín – FS Napajedla 3:2 (2:1)

Střelci: Dostál, Gabrhelík

Sestava FS Napajedla: Kutálek-Pavlík, Navrátil, Gabrhelík, Jurek-Foltýn R., Olah, Minh, Foltýn J.-Brázdil, Dostál

Střídali : Kačmár

O body jsme se připravili špatným vstupem do utkání, kdy jsme hned v 1.minutě prohrávali 1:0, zanedlouho jsme vyrovnali po důsledné hře Olaha, kdy jím vybojovanou  šanci proměnil Dostál. Druhou branku jsme darovali domácím  vlastní chybou kdy při odkopu balonu obranou  jsme trefili vlastního hráče, od něj se míč odrazil na domácího útočníka a ten už měl před sebou jen našeho brankáře a tomu nedal žádnou šanci.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivní hrou, která se nám vyplatila a po krásné střele Gabrhelíka z 25m jsme vyrovnali na 2:2.

Nedáš – dostaneš se potvrdilo asi 18minut před koncem, kdy po Minhem nastřeleném břevně jsme z protiútoku dostali branku na 3:2 a domácí již tento stav udrželi do konce utkání.

TJ Sokol Prakšice-Pašovice - TJ Topolná 3:0 (1:0)

Sestava: Szkibik, Belej,Jurčík T., Dohnal, Jurčík R., Kučera, Mikoška, Viceník, Večeřa, Mráz, Lapčík

Střídali: Bursík, Mikšík, Hába

Přímý zápas o první místo okresního přeboru přinesl v prvních minutách vyrovnaný souboj bez větších šancí na obou stranách. Postupem času získávali domácí více ze hry a vypracovali si první náznaky šancí. My jsme dokázali zahrozit z přímého kopu, který zahrával Mráz. Domácí brankář však střelu zneškodnil. Ke konci poločasu to byli ale domácí, kteří využili nedůrazného odkopu míče z našeho vápna a střelou k tyči se ujali vedení. Do kabin se šlo tedy za stavu 1:0. Do druhého poločasu jsme šli s větrem v zádech a s odhodláním změnit skóre. Získali jsme územní převahu, avšak naše snaha narážela na soustředěnou obranu domácích, kteří dokázali vyrážet do nebezpečných kontrů. Nedařilo se nám kombinací vytvořit si gólové šance, ohrozili jsme bránu pouze ze tří přímých kopů, které však naneštěstí vždy neomylně směřovaly doprostřed brány. Naše největší šance přišla v polovině druhého poločasu, kdy Mikoška nikým neatakován pálil z hranice šestnáctky těsně nad. V době, kdy jsme se nadechovaly k závěrečnému náporu však přišla chyba při bránění rohového kopu a domácí přímým gólem z rohu zvýšili na 2:0. Domácí si toto vedení už dokázali pohlídat a v samotném závěru ještě tečovanou střelou zvyšovali na konečných 3:0.

TJ Sokol Ořechov - TJ Topolná 18:3

Střelci: Bursík 3x

Sestava:Kočenda Filip, Viceník Jakub, Lapčík Jakub, Bursík Martin, Hába Jiří, Berecka Martin, Oliva Alexandr, Bednařík Radek, Bednařík Václav, Mikulka David, Kočenda František, Úlehla Petr, Kopeček Adam, Marek Tomáš, Svoboda Tomáš

Po dobrém startu Topolské přípravky došlo náramnému probuzení na utkání v Ořechově,po 10 min. utkání jsme držely skóre 3:1 a pak bohužel žačalo velké představení domácího celku . O poločase nám zbývalo jen střídat kompletně všechny hráče Topolské přípravky, za to jim moc děkuji. Že jak jsou zatím ve fotbalovém rozvoji že se nezalekli tak silného soupeře.Hodně překvapily ti nejmenší a obzvlášť Tomáš Svoboda,který jako gólman č.2 obdržel pouze 2 góly. Poděkování patří i zúčastněným rodičům za podporu.