TJ Topolná – Družstevník Popovice 0:5 (0:3)

góly Omelka 2x, Mimránek 1x, Kadlčík 1x, Kunc 1x

Sestava Topolná: Kloček K., Hoferek O.,Vašták R.,Hoferek P.,Ostrožík D.,Pavelec D.,Hoferek J.,Stuchlík M.,Polášek R.,Válek A,Karmazín P,

střídali: Blaho C.,Viceník R., Mikulka M.

Hosté potvrdili roli favorita, kdy do poločasu bylo prakticky o výsledku rozhodnuto. Domácí se snažili s výsledkem po poločase ještě něco udělat, ale vždy skončili na pozorně bránící obraně a gólmanovi a tak hosté si odváží zasloužené 3 body.

Dorost

Fotbal Kunovice – FS Napajedla 3:0 (1:0)

Žáci

TJ Topolná – TJ Ostrožská Lhota 9:0 (5:0)

Střelci: 4x Mráz Daniel,2x Lapčík Adam, 2x Mikoška Jiří, Jurčík Tomáš

V prvním utkání jarní části soutěže jsme přivítali na našem hřišti soupeře z Ostrožské Lhoty. Během úvodních 10 minut jsme vstřelili dva góly a o průběhu zápasu bylo jasno. Do poločasu jsme vylepšili skóre ještě o tři góly. Zápas jsme měli ve své režii i v průběhu druhého poločasu. Během druhého poločasu jsme Radimem Jurčíkem zahodili ještě penaltu. Od vyššího vítězství nás brzdila nepřesnost ve finální fázi a špatná koncovka. Kromě „stálic“ svým výkonem příjemně překvapil Tomáš Viceník a Petr Mikšík.

Přípravka

Sokol Kněžpole - TJ Topolná 5:5

Střelci: 2x Bursík Martin, 2x Sklenářová Tereza, Hába Jiří

Po zimní přestávce odehrála připravka Topolné mistrovské utkání v Kněžpoli. Po nákopu topolské přípravky si domácí soupeř dal vlastní gol, pár minutách následoval další vlastní gol. O poločase ukazovalo skore 2:4 v náš prospěch. Jakoby děštivé přerušení vzal naší mládeži sílu dohrát vítězné utkání. Remízou 5:5 jsme sice spokojeni, ale snad další takto rozehrané utkání dotáhneme do vítězného konce. Zveme Vás na další mistrovské utkání v sobotu 20.4 v 16 hodin