Přáteláky 3. 3. 2019

Muži vykročili do roku 2019 vítězně. V přátelském utkání porazili Spytihěv v poměru 6:2.

Topolná - Spytihněv 6:2

Střelci: Lukáš Kamočai 3, Jakub Foltýn, David Dohnal, Tomáš Jurčík.

Sestava: Lukáš Polášek - Přemysl Vašek, Adam Válek, Daniel Zelinka, Tomáš Jurčík - David Dohnal, Petr Haša, Jakub Foltýn, Jiří Mikoška - Pavel Hoferek, Lukáš Kamočai
Na střídání připraveni: Radim Jurčík, Jan Belej.

A jak zápas vypadal? S tím Vás seznámí asistent trenéra Jaroslav Hoferek:

Od začátku jsme soupeře přehrávali, ale nedařilo se nám prokombinovat do zakončení. Až po přesném centru za obranu dal první gól Kamočai. Pak ale po špatné přihrávce a následném nedůraze před brankou soupeř vyrovnal. Do poločasu jsme přidali ještě branku zásluhou Foltýna. Druhou půli soupeř fyzicky odpadl a hrálo se téměř jen na jednu branku. Postupně skóre narůstalo až na konečných 6:2 zásluhou Dohnala, Jurčíka a 2x Kamočaie. Branek jsme mohli dát ještě víc, ale Jirka Mikoška měl nejspíš obráceně obuté kopačky.

Dorost v prvním zápase v roce 2019 nenavázal na úspěch našich mužů. Na umělce na Širůchu proti domácímu týmu prohrál výsledkem 12:1.

Staré Město - Napajedla 12:1

Střelci: Lukáš Srnec

Sestava:Filip Kočenda - Martin Berecka, David Podlas, Matěj Zámečník, Lukáš Večeřa - Jan Belej, Radim Jurčík, Robin Holomek, Martin Lhotský - Lukáš Srnec, Tomáš Čevela. Střídali: Jiří Hába, Pavel Havlík

Velmi špatnou zprávou je až 6-ti týdenní pauza Matěje Zámečníka kvůli zranění.